* In Liefdevolle herinnering *

12-01-2008 - 12-06-2015

 

naam:

C'est my Fleur van het Gastelsveer

geb.datum:

12-01-2008

HD-ED:

HD B(38) - ED vrij

stamboeknr:

NHSB 2687754

 

 

aankeuring: klik hier
stamboom: klik hier

showuitslagen:

klik hier

 

__________________________________________________________

 

 

Fleur is goedgekeurd door de VBSH op exterieur en karakter

 

klik voor vergroting van de aankeuring

Exterieur 1

Exterieur 2

Exterieur 3

Karakter 1

Karakter 2

 

naar boven

__________________________________________________________

 

 

De stamboom van Fleur;

 

Gemiddelde leeftijd van de gestorven voorouders:

9,7 jaar (september 2013)

Edouard van 't Pachthof

HD A2

Leeft  04-10-2005

Baron van 't Pachthof

HD A

AOD 9

Xonel van 't Pachthof

HD A

AOD 10

Ynata van 't Pachthof

HD B

AOD 9,4

Claire van Pasagnan

HD B

Leeft

Zukayo van 't Pachthof

HD A

AOD ?

Xenah van 't Maroyke

HD B

AOD ?

My-Fleur van 't Rijkenspark

HD A

AOD 10,4

Ealey vd Buut Vrije Hoeve

HD +-

AOD 12.5

CH. Herletta's Kallahan

HD B2

AOD 6.5 Maagtorsie

Ol Pascha Giona vom Burgseeli

HD TC

AOD 13.2

Wellin-Kiss v Bernetta

HD B

AOD 10.5

Dalton vd Hevetiern am Erbach

HD B

AOD 10

Quiss v Gammenthal

HD C

AOD 5 Hitteslag

 

Vader: Edouard van 't Pachfhof

 

Moeder: My Fleur van 't Rijkenspark

 

 

naar boven

__________________________________________________________

 

 

 

 

__________________________________________________________

 

De showuitslagen van C'est my Fleur van het Gastelsveer

 

datum plaats leeftijd klasse beoordeling   keurmeester
 

12-04-2008

Brabo Antwerpen (B) 3 mnd Babyklas   VB   Dhr Baelen (B)
01-05-2008 KC Rotterdam 3 mnd Babyklas 1 VB 4de Beste Baby vd Dag Mevr Runderkamp (NL)
18-05-2008 Bernerdag Barchem 4 mnd Babyklas 2     Mevr Alferink (NL)
15-06-2008 Hulten 5 mnd Babyklas 1 VB   Mevr Kappetijn (D)
13-09-2008 Zwolle 8 mnd Puppyklas 2 VB   Dhr Roosenboom (B)
05-10-2008 VBSH KK Match Zutphen 8 mnd Puppyklas 5 VB   Mevr Jose Lagendijk (NL)
 
26-10-2008 Utrecht 9 mnd Jeugdklas   ZG   Mevr Klok-’t Hart (NL)
29-11-2008 Winner Amsterdam 10 mnd Jeugdklas 4 ZG   Dhr vd Belt (NL)
20-12-2008 Kerstshow Wychen 11 mnd Jeugdklas   ZG   Mevr Schaufeli (NL)
17-01-2009 KV Waalwijk 12 mnd Jeugdklas 2 U   Dhr Jentgen (Lux)
24-01-2009 Mouskron (B) 12 mnd Jeugdklas   ZG   Dhr v Raamsdonk (NL)
22-02-2009 Hoogstraten (B) 13 mnd Jeugdklas 1 U   Mevr Reyniers (B)
15-03-2009 Leiden 14 mnd Jeugdklas   ZG   Mevr Beenen-Sluyters (NL)
22-03-2009 Wieze (B) 14 mnd Jeugdklas 4 ZG   Dhr Wieldraaier (NL)
04-04-2009 Brabo Antwerpen (B) 14 mnd Jeugdklas 4 U   Mevr Chwalibog (PI)
 
13-04-2009 Paasshow Leeuwarden 15 mnd Tussenklas 4 ZG   Dhr v Montfoort (NL)
26-04-2009 Dogshow Goes 15 mnd Tussenklas 4 U   Mevr Mjelde (N)
10-05-2009 Alkmaar 15 mnd Tussenklas 1 ZG   Dhr de Gids (NL)
17-05-2009 Bernerdag Barchem 16 mnd Jeugdklas 5     Mevr Klok-’t Hart (NL)
14-06-2009 Bergchem/Oss 17 mnd Tussenklas 2 U   Mevr Timmermans-Kadenko (NL)
19-09-2009 Apeldoorn Raskeuring 20 mnd Exterieur Goedgekeurd Mevr Lagendijk (NL)
19-09-2009 Apeldoorn Raskeuring 20 mnd Karakter Goedgekeurd Mevr Fluckiger (CH)
26-09-2009 Maastricht 20 mnd Tussenklas 1 U   Mevr Withmarsh (S)
03-10-2009 Zwolle 20 mnd Tussenklas 1 U   Dhr Moller Hansen (DK)
25-10-2009 Leuven (B) 21 mnd Tussenklas 1 U RCAC/RCACIB Dhr vd Bosch (B)
07-11-2009 VBSH KK Match Zutphen 21 mnd Openklas   ZG   Dhr Sautebin (CH)
08-11-2009 Bleiswijk 21 mnd Tussenklas 3 ZG   Mevr Mach (CH)
14-11-2009 Kortrijk (B) 22 mnd Tussenklas 1 U   Dhr Ramsing (DK)
28-11-2009 Winner Amsterdam 22 mnd Tussenklas   ZG   Dhr Puts (NL)
06-12-2009 Dogachtigen Den Bosch 22 mnd Tussenklas 1 U   Mevr Stingl (A)
12-12-2009 Brussels Dogshow 23 mnd Tussenklas 1 U RCAC/RCACIB Dhr H. Almgren (S)
10-01-2010 Hoogstraten 23 mnd Tussenklas 3 U   Mevr Ylä-Mononen (Fin)
               
24-01-2010 KV Waalwijk 24 mnd Openklas 2 U   Dhr M. Forte (Ier)
30-01-2010 Mouscron (B) 24 mnd Openklas   ZG   Dhr Leenen (B)
14-02-2010 Genk (B) 25 mnd Openklas   ZG   Dhr Roosenboom (B)
28-02-2010 Gent (B) 25 mnd Openklas   ZG   Mevr Schweizer (CH)
07-03-2010 Groningen 25 mnd Openklas 3 U   Dhr Hiddes (NL)
13-03-2010 Ingelmunster (B) B.K.Z.S. 26 mnd Openklas 3 U   Dhr Gerhards (DE)
20-03-2010 Leiden 26 mnd Openklas 3 U   Dhr de Gids (NL)
27-03-2010 Kirchberg (L) 26 mnd Openklas 4 U   Dhr Roth (DE)
05-04-2010 Paasshow Leeuwarden 26 mnd Openklas 2 U RCAC/RCACIB Dhr Oates (Ier)
02-05-2010 Brabo Antwerpen (B) 27 mnd Openklas 2 U   Dhr vd Bergh (NL)
24-10-2010 Utrecht 33 mnd Openklas 1 U RCAC/RCACIB Dhr Deschuymere (B)
31-10-2010 Leuven (B) 33 mnd Openklas 2 ZG   Dhr de Wilde (B)
20-11-2010 Kortrijk (B) 34 mnd Openklas   U   Mevr Juhasz Istvanné (HU)
13-12-2010 Wijchen 35 mnd Openklas 4 ZG   Mevr Alberts (NL)
19-12-2010 Brussel (B) 35 mnd Openklas   ZG   Dhr Gullix (D)
12-02-2011 Rheinberg (D) 3 jr Openklas   U   Mevr Schauffeli (NL)
27-02-2011 Hoogstraten (B) 3 jr Openklas   U   Mevr Schjoth (DK)
05-03-2011 Groningen 3 jr Openklas 4 ZG   Mevr Talvitie (Fin)
20-03-2011 Leiden 3 jr Openklas 2 U RCAC/RCACIB Mevr Schauffeli (NL)
26-03-2011 Kirchberg (L) 3 jr Openklas 3 U   Dhr Jengten (L)
16-04-2011 Antwerpen (B) 3 jr Openklas   U   Dhr de Gids (NL)
07-05-2011 Dortmund (D) 3 jr Openklas   U   Mevr Fechler (D)
08-05-2011 Dortmund (D) 3 jr Openklas   U   Dhr Muthsam (D)
15-05-2011 Goes 3 jr Openklas   U   Dhr Roosenboom (B)
22-05-2011 Wieze (B) 3 jr Openklas 3 U   Dhr vd Bosch (B)
29-05-2011 Oss 3 jr Openklas   ZG   Mevr James (USA)
11-06-2011 Oberhausen (D) 3 jr Openklas 1 U VDH CAC

SSV CAC

Dhr Hollensteiner (D)
13-06-2011 Arnhem 3 jr Openklas 3 U   Mevr Chwalibog (PL)
19-06-2011 Kampenhout (B) 3 jr Openklas   ZG   Mevr Donné (NO)
26-06-2011 Genk (B) 3 jr Openklas   ZG   Mevr Huber (D)
02-07-2011 Echt 3 jr Openklas 2 U RCAC/RCACIB Dhr de Gids (NL)
30-07-2011 Bremen (D) 3 jr Openklas 2 U RCAC VDH Dhr Hollensteiner (D)
27-08-2011 Rotterdam 3 jr Openklas 2 U RCAC/RCACIB Mevr O'Brien (Ier)
02-09-2011 Leeuwarden 3 jr Openklas 2 U RCAC Mevr Kazlauskaite (LT)
03-09-2011 Leeuwarden 3 jr Openklas   U   Dhr Doedijns (NL)
04-09-2011 Hamburg (D) 3 jr Openklas 3 U   Dhr Hollensteiner (D)
24-09-2011 Maastricht 3 jr Openklas 3 U   Dhr Williams (NL)
01-10-2011 Zwolle 3 jr Openklas 3 ZG   Mevr Schauffeli (NL)
15-10-2011 Dortmund (D) 3 jr Openklas 3 U   Dhr Schmid (D)
16-10-2011 Dortmund (D) 3 jr Openklas 1 U VDH CAC Dhr Skok (HR)
23-10-2011 Dogachtige Den Bosch 3 jr Openklas 2 U   Dhr Gullix (D)
06-11-2011 Bleiswijk 3 jr Openklas 1 U CAC/CACIB Dhr Johansson (SE)
12-11-2011 VBSH KK-Match Zutphen 3 jr Openklas   U   Mevr Klok-'t Hart (NL)
19-11-2011 Kortrijk (B) 3 jr Openklas   U   Dhr Kuusisto (FIN)
26-11-201U1 Amsterdam 3 jr Openklas 4 U   Dhr Wilberg (NO)
10-12-2011 Wijchen 3 jr Openklas 4 ZG   Dhr Hiddes (NL)
11-05-2012 Dortmund (D) 4 jr Openklas 4 U   Dhr Roth (D)
12-05-2012 Dortmund (D) 4 jr Openklas   U   Dhr Hollensteiner (D)
10-06-2012 Hulten (NL) 4 jr Openklas 2 U RCACIB Dhr vd Bergh (NL)
30-09-2012 Maastricht (NL) 4 jr Openklas 3 U   Mevr Timmermans-Kadenko (NL)
06-10-2012 Zwolle (NL) 4 jr. Openklas   U   Mevr. Beenen-Sluyters (NL)
03-11-2012 Bleiswijk (NL) 4 jr. Openklas 2 U   Mevr. Lanning (ENG)
12-01-2013 Vincennes (FR) 5 jr. Openklas 4 U   Mevr. Riviere (FR)
24-03-2013 Leiden (NL) 5 jr. Openklas 1 U RCACIB Mevr. Schaufeli (NL)
17-11-2013 Kortrijk (BE) 5 jr. Openklas 2 U   Dhr. Hollensteiner (D)

naar boven